1998 р. – Грамота інституту післядипломної освіти педагогічних працівників з нагоди 20-річчя та за активну співпрацю у підвищенні кваліфікації працівників дошкільних закладів.

1998 р. – Почесна грамота освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за успіхи у справі підростаючого покоління та розбудові національного дитячого садка.

2006 р. – Грамота управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за зайняте ІІ місце в огляді готовності дошкільних навчальних закладів до нового 2006—2007 навчального року.

2008 р. – Подяка управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації за сприяння у проведенні очного туру обласного конкурсу професійної майстерності завідувачів дошкільних навчальних закладів.

2008 р. – Грамота управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за належний рівень підготовки дошкільного закладу до нового навчального року та з нагоди Дня працівників освіти України.

2009 р. – Грамота управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за забезпечення умов і організацію освітнього процесу в проведенні обласного конкурсу професійної майстерності завідувачів ДНЗ та з нагоди Дня працівників освіти України.

2009 р. – Диплом РВ «Ділова Івано-Франківщина» за вагомий внесок у зростання іміджу Івано-Франківської області на загальноукраїнському та міжнародному рівнях, який свідчить про визнання провідною установою, організацією Івано-Франківської області по результатах незалежного рейтингу «Ділова Івано-Франківщина 2009».

2012 р. – Голова профспілки Щулькіна Н.Р. нагороджено Почесною грамотою ЦК Профспілки працівників освіти та науки України за високий професіоналізм, активну участь у справі захисту соціально-економічних прав та інтересів працівників освіти.

2013 р. – Колектив нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, як переможець Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України у 2012 р.

2014 р. – Завідувач Шевчук Г.С. нагороджена дипломом лауреата педагогічної премії ім. Богдана Ступарика.

2015 р. – Департаментом освіти та науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації заклад атестовано з відзнакою (високий рівень).

2018 р. – Завідувач Шевчук Г.С. нагороджена грамотою виконавчого комітету Івано-Франківсьої міської ради за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві , високий професіоналізм та з нагоди дня вихователя і всіх дошкільних працівників.

Посилання на власний сайт https://www.facebook.com/profile.php?id=100026140219019